Hedgehog OÜ on 100% Eesti inimestel ja teadmistel põhinev elektroonikainseneribüroo. Tegutseme alates 2011. aastast Tartu Teaduspargi vanas majas.

Oleme keskendunud ökonoomsete ja kõrge töökindlusega süsteemide arendamisele, prototüüpimisele ja tootmisele. Meie meeskonnal on 10 aasta pikkune töökogemus analoog- ja digitaallülituste loomisel ning trükkplaatide disainimisel.

Lähtume alati sellest, et süsteem peab vastama kolmele põhilisele kriteeriumile: töökindlus, kiirus ja ökonoomsus. Oleme koostööpartneriks teistele start-up, IT- ja elektroonikaettevõtetele ning teeme koostööd ülikoolidega.

Teenused

  • PCB disain, analüüs ja optimeerimine
  • ATEX seadmete disain ja analüüs
  • Andurid ja seireseadmed
  • Tootmisprotsessi haldus
  • Seadmete elutsükli analüüs

Riistvara

  • Mikrokontrollerid (MSP430, ARM, AVR, 8051, PicoBlaze)
  • Digitaalsed signaaliprotsessorid (C55, C64x)
  • Programmeeritav loogika (CPLD, FPGA)

Tarkvara

  • Erinevad programmeerimiskeeled (C, C++, assemblerkeeled, Python)
  • Operatsioonisüsteemid (FreeRTOS, ARM Linux)
  • EDA/CAD ja simulaatorid (Altium Designer, Eagle, SPICE, EM, COMSOL)
  • Programmeeritav loogika (VHDL, Verilog)

Meie meeskond

  • Taavi Hein
    Taavi Hein
    Tarkvara peainsener, tegevjuht
    taavi.hein@hedgehog.ee
    +372 520 5724
  • Indrek Rebane
    Indrek Rebane
    Elektroonika peainsener, tehniline juht
    indrek.rebane@hedgehog.ee
    +372 5698 1845
  • Ivar Oja
    Ivar Oja
    Projektijuht
    ivar.oja@hedgehog.ee
    +372 5347 6236
  • Mihkel Heidelberg
    Mihkel Heidelberg
    Tarkvarainsener
    mihkel.heidelberg@hedgehog.ee
  • Peep Narusberg
    Peep Narusberg
    Elektroonikainsener
    peep.narusberg@hedgehog.ee
  • Siim Ainsaar
    Siim Ainsaar
    Tarkvarainsener
    siim.ainsaar@hedgehog.ee
  • Helve Hanson
    Helve Hanson
    Raamatupidaja
    arved@hedgehog.ee

Küsi hinnapakkumist!

Email again:

Hedgehog OÜ

     
Riia 185A, 51014, Tartu, Eesti +372 520 5724 info@hedgehog.ee

Reg  nr: 12074423
VAT ID EE101514576